Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Przed i po biegu. Rozgrzewka, Dekoracja i podsumowanie 6 Sztafety 20 października w Śremie [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2018-10-07, Data modyfikacji: 2018-10-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Zanim jeszcze pierwsze zespoły sztafet wyruszyły na nową trasę biegu, odbyła się wspólna rozgrzewka przeprowadzona przez instruktorki Śremskiego Sportu. Około godziny 15:30, kiedy już wszystkie sztafety niedzielnego biegu 20 października były już na mecie i zdążyły odpocząć po pokonaniu dystansu liczącego 2500 metrów, organizatorzy przeszli do dekoracji zwycięzców. W klasyfikacji open oraz sztafet męskich, wygrały Młode Byki, w składzie: Andrzej Grześ, Mikołaj Nawrot, Bogusz Podgórski, Wiktor Maćkowiak. W klasyfikacji żeńskiej zwyciężyły Gwiazdeczki MOS-u, w składzie: Olga Rożek, Otylia Jurga, Sylwia Bartkowiak i Wiktoria Bartkowiak, a w klasyfikacji mieszanej najlepszy łączny czas uzyskała sztafeta Pędzimy dla Misia i Krzysia w składzie: Krzysztof Ignaszewski, Agnieszka Jerzyk, Marek Matuszewski i Agnieszka Golak. Organizatorzy zaprosili na scenę Michała i Krzysia Lampe z rodzicami i przekazali im dwa czeki na kwotę 16 041 oraz 5000 złotych. Pierwszy był kwotą zebranych podczas zapisów pieniędzy. Drugi natomiast był efektem zbiórki przeprowadzonej przez stowarzyszenie Runners Power. Na zakończenie wśród uczestników rozlosowano rower.

Pełna treść wiadomości na: srem.naszemiasto.pl/artykul/przed-i-po-biegu-rozgrzewka-dekoracja-i-podsumowanie-6,4830805,artgal,t,id,tm.html
srem.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: srem.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat śremski – powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą  w mieście Śrem. W skład powiatu wchodzą gminy: Dolsk, Książ Wielkopolski, Śrem, Brodnica, zajmując  powierzchnię 574,7 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne jeziora (m.in. Grzymisławskie, Dolskie Wielkie, Cichowo, Mórka, Nowiec, Mełpińskie Wielkie, Mełpińskie Małe, Szymanowskie), parki krajobrazowe oraz rezerwaty (Park Krajobrazowy im. gen. Dezyderego Chłapowskiego, Rogaliński Park Krajobrazowy, Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy "Łęgi Michalińskie", Rezerwat Przyrody "Czmoń", Rezerwat Przyrody "Miranowo").

  Wśród zabytków regionu wymienia się: barokowy Kościół Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i św. Mikołaja z 1755,  Kościół św. Antoniego z neobarokową wieżą i zegarem w Książu Wielkoposlim, Rynek w Dolsku, Plebanię z połowy XVIII wieku, Kościół Świętego Ducha z 1618, Wiatrak koźlak z 1 poł. XIX wieku, Śremski ratusz z 1838 czy Park dworski w folwarku Podrzekta z końca XIX wieku.

  Do podmiotów gospodarczych działajacych na terenie powiatu zaliczają się: Odlewnia Żeliwa Śrem S.A., DOMO Meble, Spółdzielnia Inwalidów Warta,  REHAU czy Leopol Meble Sp. z o.o. W stolicy powiatu znajduję się także część Śremskiego Parku Inwestycyjnego stanowiącego część Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola