Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

To ostatni moment, żeby oddać głos na "Nauczycieli na Medal". Sprawdźcie kto aktualnie prowadzi!

Data publikacji: 2018-11-08, Data modyfikacji: 2018-11-09
A A AWydrukDrukuj  
 
To już niemal koniec etapu powiatowego naszego wielki plebiscytu Nauczyciel na Medal - dziś kończymy głosowanie! Zwycięzcy z powiatów w czterech kategoriach: Nauczyciel na Medal edukacji wczesnoszkolnej, Nauczyciel na Medal klas IV-VIII szkoły podstawowej/gimnazjum i Nauczyciel na Medal szkoły ponadpodstawowej oraz Szkoła Przyjazna Uczniom zmierzą się ze sobą w wojewódzkim finale, dołączając do tych, którzy rywalizują jednoetapowo w kategorii Najlepsza Szkoła Niepubliczna. Każdy zwycięzca z miasta lub powiatu przejdzie do etapu wojewódzkiego, zachowując głosy zdobyte w pierwszym etapie i swój prefiks. Głosowanie rozpocznie się już w piątek, 9 listopada o godzinie 14. Na wygranych, prócz statuetek i pamiątkowych dyplomów w oprawie, czeka wiele wspaniałych nagród.

Pełna treść wiadomości na: srem.naszemiasto.pl/artykul/to-ostatni-moment-zeby-oddac-glos-na-nauczycieli-na-medal,4873908,art,t,id,tm.html
srem.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: srem.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   

  Powiat śremski – powiat w województwie wielkopolskim z siedzibą  w mieście Śrem. W skład powiatu wchodzą gminy: Dolsk, Książ Wielkopolski, Śrem, Brodnica, zajmując  powierzchnię 574,7 km².

  Atrakcje przyrodnicze stanowią: liczne jeziora (m.in. Grzymisławskie, Dolskie Wielkie, Cichowo, Mórka, Nowiec, Mełpińskie Wielkie, Mełpińskie Małe, Szymanowskie), parki krajobrazowe oraz rezerwaty (Park Krajobrazowy im. gen. Dezyderego Chłapowskiego, Rogaliński Park Krajobrazowy, Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy "Łęgi Michalińskie", Rezerwat Przyrody "Czmoń", Rezerwat Przyrody "Miranowo").

  Wśród zabytków regionu wymienia się: barokowy Kościół Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej i św. Mikołaja z 1755,  Kościół św. Antoniego z neobarokową wieżą i zegarem w Książu Wielkoposlim, Rynek w Dolsku, Plebanię z połowy XVIII wieku, Kościół Świętego Ducha z 1618, Wiatrak koźlak z 1 poł. XIX wieku, Śremski ratusz z 1838 czy Park dworski w folwarku Podrzekta z końca XIX wieku.

  Do podmiotów gospodarczych działajacych na terenie powiatu zaliczają się: Odlewnia Żeliwa Śrem S.A., DOMO Meble, Spółdzielnia Inwalidów Warta,  REHAU czy Leopol Meble Sp. z o.o. W stolicy powiatu znajduję się także część Śremskiego Parku Inwestycyjnego stanowiącego część Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola